Składanie rowerów na zamówienie

Czy warto składać rower?

Mając na rower 2 czy 3 tysiące złotych w kieszeni zdecydowanie warto rozejrzeć się za czymś seryjnym. Powyżej kwoty 3000 już warto "pokombinować"...

Jak kombinujemy?

Nie handlujemy sprzetem używanym...nowym też raczej nie :) Mamy natomiast dostęp do różnych części. Tych nowych i tych używanych. Pracujemy z klubami, zawodnikami ... sami jesteśmy entuzjastami i pasjonatami kolarstwa. To sprawia, że trafiają się nam różne ramy, amortyzatory, grupy osprzętowe, czasem po prostu wiemy, że "ktoś coś ma".
Jeżeli możesz nam zaufać i zdać się an nasze doświadczenie - będzie to najlepsza opcja.
Zleć budowę roweru i cierpliwie czekaj. Pamiętaj - Ci, którzy się doczekali należą do naszych najbardziej zadowolonych Klientów :)

Przykładowe projekty:

Accent Peak 29er. 

W 100% nowy rower. Złożony dokładnie z takich komponentów, jakie ustaliliśmy, że będą optymalne. Dobór przełożeń, długość korb, szerokość kierownicy - wszystko dostosowane pod Klienta.
Koła ręcznie składane i lutowane.
Scott Scale 29er

Składanie z komponentów wybranych przez Klienta. "Nasze" koła z carbonowymi obręczami na piastach DT Swiss 240. Oczywiście lutowane :)
Author 

Dostaliśmy budżet, docelową wagę i wymóg, żeby rama była nowa carbonowa...
Powstał piękny Author CA66 na pełnym carbonowym Chorusie i kołach Campagnolo Nucleon.Principia

100% części używanych. Topowa rama Principii, grupa Shimano Ultegra. Idealne połączenie niskiego budżetu i doskonałej wagi.