Trenuj z nami


Trenuj z nami! 

- zrzuć kilogramy
- przygotuj się do wyprawy
- wygraj wyścig
- otrzymaj codzienną porcję motywacji do treningu

Jak to działa?

Pracujemy na sprawdzonym i przetestowanym modelu współpracy z trenerem wypracowanym w Klubie kolarskim Cyklon, gdzie od 2015 roku z powodzeniem rozwijamy program treningowy dla zawodników.
Dzięki naszym planom osiągniesz założone cele treningowe niezależnie od tego czy jest to poprawa wyników sportowych, zrzucenie kilku kilogramów, start w maratonie biegowym czy też może start w wyścigu etapowym.
Dzięki wieloletnim układom handlowym uzyskasz dodatkowo dostęp do atrakcyjnych zniżek.

Co otrzymasz w Programie?

- dostęp do platformy Training Peaks
- pełne dopasowanie planu treningowego do Twojej dyspozycyjności czasowej
- plany treningowe z uwzględnieniem Twoich celów pisane z tygodniowym lub dwutygodniowym wyprzedzeniem
- plany opracowane według stref HR lub mocy
- możliwość modyfikacji planów (w przypadku choroby, niespodziewanych wyjazdów, delegacji, itp...)
- nieograniczony kontakt mailowy
- możliwość przeprowadzania testów LT z 30% rabatem
- zniżki na pomiary mocy Stages i PowerTap, sprzęt Garmin, odżywki Nutrend i Zipvit, trenażery Tacx

Co powinieneś mieć żeby korzystać z Programu?

- sprzęt do uprawiania kolarstwa, biegania, pływania
- trenażer
- sprzęt pomiarowy - im lepszy tym lepiej
- wskazany będzie również dostęp do siłowni oraz basenu

Czy Program jest dla Ciebie?

Nasz Program dedykujemy głównie osobom, które mają mało czasu na trening.
Pomimo wielu ograniczeń, obowiązków domowych, rodzinnych można wiele zdziałać jak odpowiednio ułoży się treningi. Dlatego planując współpracę zwracamy szczególną uwagę na to, aby plany były przede wszystkim dopasowane do realnych możliwości czasowych i fizycznych naszych zawodników. Najwyższym priorytetem jest odpowiednie wyprzedzenie i możliwość elastycznej modyfikacji. Stawiamy na długą współpracę, a nie na szybkie i krótkotrwałe efekty szczególną wagę przykładając do tego, by nie wypalać zawodników i nie generować niepotrzebnej presji. Dlatego też naszych zawodników nie opisujemy w internecie, nie będziemy publikować również Twoich zdjęć ani promować się wykorzystując Twój wizerunek czy sukcesy. Nie będziemy oczekiwali, że Ty będziesz nas promował. Każdy pracuje dla siebie, każdy ma swoje wzloty i upadki. Wierzymy, że  spokojna regularna praca przynosi najwięcej korzyści.

Jakie dyscypliny?

Specjalizujemy się w treningu kolarskim (MTB/szosa), biegowym i triathlonowym.

Czy mnie stać?

Wdrażając nasz Program dbamy o to, abyśmy wszyscy nie tracili cennego czasu. Współpraca jest konkretna, spójna, oparta na jasnych i czytelnych zasadach. To oszczędza ogrom czasu ... a jak wiadomo czas to pieniądz. Tak więc pełny Program z wszelkimi korzyściami dodatkowymi będzie Cię kosztował jedynie 199 złotych miesięcznie.
Koszt pojedynczego badania, na którym określimy strefy treningowe (moc + HR) w oparciu o poziom kwasu mlekowego dla uczestników Programu to 149 złotych.

Jak dołączyć?

Najlepiej napisz maila na info@cyklon.eu - czekamy na Ciebie!