Regulamin napraw karbonu

Regulamin wykonywanych napraw.


Jakość i standard wykończenia.


Ponieważ wykończenie jest integralną częścią naprawy, zastrzegamy sobie prawo do decyzji, jak ma wyglądać takie zabezpieczenie zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i dobór lakierów. Zdarza się, że po naprawie nie możliwe jest identyczne odtworzenie pojedynczych grafik. Częściowe grafiki odtwarzamy najwierniej jak tylko jesteśmy w stanie. Jeżeli wycena nie obejmuje odtwarzania grafik lub nie zostanie to ujęte w szczegółowym opisie, serwis decyduje o tym, jak wykończona będzie naprawa.

Ze względu na unikalność barw stosowanych przez producentów oraz na odbarwienia spowodowane upływem czasu nanoszone przez nas kolory mogą w minimalnym stopniu różnić się od tych na komponencie.

Zastrzegamy, że absolutnym priorytetem jest dla nas trwałość naprawy i bezpieczeństwo użytkownika. Względy estetyczne pozostają na drugim planie. 


Jeżeli na komponencie znajdują się jakiekolwiek naklejki mogą zostać usunięte.

Termin

Termin realizacji napraw to około 14 do 21 dni. Termin może ulec wydłużeniu.
Klient jest informowany o wszelkich zmianach terminu naprawy.

W większości przypadków możemy wykonać naprawę w trybie Express:
- 24 godziny
- 48 godzin
- 7 dni
Szczegóły terminu ustalane są indywidualnie.

Gwarancja

Na naprawy udzielamy dożywotniej gwarancji na poprawność wykonania kompozytu dla osoby, której wykonywaliśmy naprawę. W przypadku zbycia roweru obowiązuje gwarancja roczna. 

Na powłoki lakiernicze udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.
Może się zdarzyć, że dana naprawa będzie z gwarancji wyłączona - są to szczegół omawiane przed realizacją zlecenia.
Gwarancja nie obejmuje elementów podlegających naturalnemu wycieraniu się podczas użytkowania (jak np powierzchnie hamujące kół) oraz uszkodzeń mechanicznych.

Płatność

Płatność całości wstępnej zaakceptowanej przez klienta wyceny odbywa się w formie zaliczki przed rozpoczęciem pracy.

Numer konta do wpłaty:

Cyklon Sport Serwis Marcin Lirski

56 1140 2004 0000 3002 7667 8760
ul. Jana Pawła II 240
05-077 Warszawa Wesoła

Na naprawę wystawiamy fakturę VAT lub paragon.

Przygotowanie sprzętu do naprawy

Komponent dostarczany do naprawy powinien być czysty i pozbawiony dodatkowych elementów (ogumienie w przypadku kół lub wszelkie części w przypadku ram).
Za czyszczenie lub demontaże będą naliczane opłaty zgodnie z cennikiem usług Cyklon Sport Serwis.

Wysyłka

W przypadku wysyłek komponent lub rower powinien być dostarczony w foremnym kartonie umozliwiającym jego odesłanie.
Wymiary maksymalne: wysokość 60 cm, szerokość 80 cm, długość 200 cm (suma obwodu mniejszego z boków oraz długości boku najdłuższego nie może przekroczyć 300 cm).
Paczka nie może ważyć więcej niż 30 kg. Przekroczenie tych wymiarów skutkuje naliczeniem opłaty dodatkowej w wysokości 80 zł.


Kontakt z serwisem

Kontakt z serwisem odbywa się za pośrednictwem maila lub telefonu.
Wszelkie ustalenia, akceptacje itp... dokonywane są wyłącznie pisemnie - za pośrednictwem poczty email

Przykłady prac
Nasze wykończenia i naprawy najlepiej obejrzeć w galerii na stronie internetowej: http://www.cyklon.eu/search/label/NAPRAWY%20CARBONUNie odebranie sprzętu z serwisu

Klient zobowiązuje się odebrać sprzęt w terminie do 7 dni od terminu wykonania naprawy. Odbiór po tym terminie może skutkować naliczeniem opłat dodatkowych związanych z magazynowaniem sprzętu.
Klient oddając sprzęt do naprawy wyraża zgodę na możliwość transportu, przechowania sprzętu w magazynie zewnętrznym oraz naliczenie opłat z tym związanych. 
Klient zgadza się na sprzedaż sprzętu w celu pokrycia zobowiązań wynikających z opłat za czynności serwisowe oraz koszty magazynowania.