Zima 2011 / 2012 Podsumowanie

Zima zbliża się do końca, synoptycy już powoli wypatrują ocieplenia.
Czas podsumować miniony sezon.
"Sezon" rozpoczął się dla nas dość wcześnie bo w lecie. Wtedy rozpoczęliśmy prace nad uruchomieniem trasy biegowej w Wesołej. Razem z Pawłem Topolewskim wstąpiliśmy w szeregi TN Biegówki i działaliśmy. Petycja, wnioski, wizyty w Urzędzie, opracowanie i przygotowanie lokalizacji, dziesiątki godzin ciężkiej pracy i wiele przyjaznych naszej inicjatywie osób sprawiło, że odpaliliśmy naprawdę profesjonalną trasę biegową.
W okresie ferii razem z Kasią Witek oraz Urzędem Miasta zorganizowaliśmy akcję "Zima w Mieście" - w ciągu tygodnia przeszkoliliśmy 60 dzieciaków !!!
Przez naszą trasę w każdy weekend przewijało się ponad 200 osób. W weekendy na trasę transportowaliśmy naszą wypożyczalnię, żeby każdy mógł spróbować tego fantastycznego sportu.
Wisienką na tym zimowym torcie były przeprowadzone 14.02.2012 zawody biegowe.
Na zorganizowany przez nas i TN Biegówki wyścig stawiło się ponad 150 osób!!! Atmosfera fantastyczna, żadnych napięć i spięć. Imprezę poprowadził jeden z naszych wiernych klientów, Maciej Kurzajewski. Na imprezie oczywiście zabezpieczyliśmy pełną obsługę wypożyczalni i serwisową. Wiele osób przed startem nakładało gripy, smarowało narty hydrocarbonami, zdarzyli się również amatorzy fluoru, co jest dla nas dowodem na wysoki poziom przedsięwzięcia :)
Przed nami jeszcze obsługa serwisowa Biegu Jaćwingów w przyszłym tygodniu w Gołdapi oraz zawodów PTTK i powoli będziemy szykowali się do wiosny i sezonu rowerowego. 
Pomimo braku śniegu i sezonu, który branża określa mianem katastrofy, uważam go za niezwykle udany. 
Porządny, prawdziwy ręczny serwis zjazdówek podbija kolejne serca. 
Rozpoczęliśmy współpracę z kolejnymi firmami, którym grupowo serwisujemy sprzęt.
Uruchomiliśmy dwa Punkty Odbioru Nart w Warszawie.
Razem z TN Biegówki zbudowaliśmy trasę biegową cieszącą się olbrzymią popularnością, zorganizowaliśmy Zimę w Mieście oraz fantastyczne zawody.
Rozpoczęliśmy pracę w pierwszej lidze serwisu biegówek zapewniając razem z Briko Maplus profesjonalną obsługę serwisową zawodów.


Szczególne podziękowania za współpracę należą się Pawłowi, chłopakom z TN Biegówki, Urzędowi Miasta, Szwadronowi, Kasi Witek, Rafałowi, Przemkowi, Piotrkowi, Maćkowi, całej ekipie, która pomagała nam w budowie trasy i w zawodach, JR Concept, naszym punktom odbioru Probike i Wkręceni oraz naszemu partnerowi firmie Briko Maplus.


A teraz ... do wiosny i na rower !!! Wkrótce letnie newsy - nowy team i nowości w sklepie ... oraz jak zawsze najlepszy serwis :)