DOOR - TO DOOR : DOJAZD PO TWÓJ SPRZĘT
Kierujemy się prostym, ale niezawodnym systemem zasad.

uczciwość: jako Klient masz prawo do pełnej informacji, na temat tego, co się dzieje z rowerem. Na maile odpowiadamy w ciągu kilku godzin, infolinia jest czynna w godzinach 9-21. Większe naprawy oraz przeglądy są na życzenie zaopatrzone w dokumentację fotograficzną, uwieczniającą poszczególne etapy naprawy. Dokumentację dostarczamy mailem lub na płycie CD.

rzetelność: Wszelkich napraw dokonujemy osobiście lub zlecam fachowcom, z którymi pracuję od lat. Na wykonane naprawy udzielamy okresu gwarancyjnego, większe są dodatkowo wpisane wraz z dokumentacją fotograficzną w system komputerowy. Posiadamy również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na wypadek skutków błędu w wykonaniu kontraktu.

elastyczność: Serwis jest otwarty w godzinach najdogodniejszych dla osób pracujących. Twój rower może być również odebrany i odwieziony pod Twoje drzwi.

Infolinia jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21.

wszechstronność: Zajmujemy się rowerami górskimi, szosowymi, trekkingami, dziecięcymi i miejskimi oraz wszelkimi nartami i snowboardami.

Wykonujemy również zlecenia nietypowe takie jak spawanie ram i części aluminiowych i stalowych, dorabianie części z aluminium, stali, stali kwasoodpornej. Zajmujemy się również malowaniem i przemalowywaniem ram i części.

otwartość: Przepływ informacji jest niezwykle istotny. Zwłaszcza, jeśli chodzi o wszelkie niuanse techniczne. Dlatego z Klientami rozmawiam otwarcie i wprost.

jakość: W serwisie używamy profesjonalnych narzędzi, ale również materiałów eksploatacyjnych. Stosujemy wysokiej jakości smary, oleje, końcówki linek i pancerzy. To gwarantuje, że naprawy są trwałe, a sprzęt należycie zabezpieczony przed upływem czasu.